Pohodové týdny ve světě 2023 s CK Poznání
I v Severní a Jižní Americe, Africe či Asii jsme dokázali sestavit atraktivní program, který nabízí kvalitu a služby, na které jste zvyklí z Pohodových týdnů v Evropě. Základem zájezdů stále zůstává minimum přejezdů, kvalitní ubytování, v mnoha případech chutná polopenze a vždy pak zejména propracovaný program kombinující detailní poznání tradičních i neobjevených míst, lehkou turistiku nebo odpočinek. To vše dodává těmto zájezdům jejich unikátní náplň!

V Africe si bez zbytečných přejezdů můžete vychutnat proslulou poušť Namib v kombinaci s Viktoriinými vodopády, detailně objevit všechny atrakce u Mysu Dobré naděje a Kapského Města anebo spatřit fotogenické Kilimanjaro z bazénu autentického hotelu uprostřed savany mezi Masaji a exotickou zvěří.

Pohodové týdny v Americe se vyznačují zejména důrazem na skutečné prozkoumání jednotlivých destinací. Namísto typických zájezdů postavených na letmém průjezdu mnoha států si tak můžete dosyta vychutnat například majestátní Yellowstone v kombinaci s Grand Teton, okázalé kaňony Bryce a Zion, nádherná jezera, vulkány a ledovce kanadských Skalistých hor a Kaskádového pohoří… a mnoho dalšího.

V Asii je připraveno několik programů v Nepálu. Čtyř až desetidenní trek můžete zvolit podle své zdatnosti. Jednotlivé dny jsou vymyšleny tak, že je zvládne každý aktivní turista. Zajištěna je kromě ubytování i plná penze, k dispozici jsou nosiči a těšit se můžete na neopakovatelné výhledy na Himálaj. Kromě hor na vás čekají i památky a neuvěřitelné zážitky v této zemi plné kontrastů.

Pohodové týdny ve světě - dovolená a zájezdy

Cenové rozpětí:
Délka pobytu:
« « 1 2 3 4 6 » »
« « 1 2 3 4 6 » »

Pohodové týdny ve světě 2023 s CK Poznání