Kariéra - Pojďte s námi do Poznání

Nabídka spolupráce s naší cestovní kanceláří Jiří Erben - CK Poznání

Nebojíte se za práci pořádně vzít a zároveň jste schopni zdravě se nadchnout pro to co děláte? Máte v sobě ducha týmového hráče a jste ochotni na sebe vzít zodpovědnost za vykonanou práci? Pak neváhejte a čtěte dál!

Proč pracovat u CK Poznání

V CK Poznání nechceme jen obsadit volné pozice. Chceme najít kolegyně a kolegy, se kterými budeme sdílet stejné hodnoty a stejný sen. Sázíme na lidi s aktivním přístupem a jejich dobře vykonané práce si nejen velmi vážíme ale jsme připraveni ji i náležitě ocenit.

Jak probíhá výběrové řízení

V seznamu aktuálních pracovních příležitostí naleznete veškeré otevřené pracovní pozice v rámci naší společnosti. V případě, že vás některá z nabízených pozic zaujme, je nejlepší nám zaslat váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem emailem na kariera@poznani.cz. V takovéto žádosti nám nezapomeňte sdělit o jakou pracovní pozici se ucházíte a proč. Velmi příjemnou, nikoliv však nutnou součástí vaší žádosti, je zaslání vaší portrétní fotografie.

V případě, že nás váš profil zaujal, pozveme vás na osobní pohovor. Výběrové řízení má obvykle 2 kola. Ve většině případů se nejprve setkáte s odpovědným pracovníkem personálního oddělení, v dalších kolech pak s vedoucím pracovníkem daného oddělení.