Kapverdy - Kapverdské ostrovy aktivní dovolená a zájezdy 2023Fotogalerie destinace Kapverdy - Kapverdské ostrovyFotogalerie destinace Kapverdy - Kapverdské ostrovy
Zajímavé a užitečné informace o Kapverdy - Kapverdské ostrovy
Zajímavá místa z destinace - Kapverdy - Kapverdské ostrovy


Kapverdské ostrovy - Kapverdy Zelený mys v Atlantském oceánu, souostroví Kapverdy nebo také CaboVerde, Cape Verde…Kapverdy se skládají z desíti ostrovů a leží západně od břehů černé Afriky necelých 600 km.
Ostrovy se dělí na návětrné a závětrné a nalezneme na nich rozličné rostlinstvo i faunu, typicky africké scenérie i ´obrazy´ z Madeiry. Překrásné ´karibské ´pláže s bělostným pískem i černočerné pobřeží s dobře znatelnými pozůstatky vulkanické činnosti, stolové hory i rozeklané štíty velikánů, bujnou vegetaci protkanou životadárnými levádami, zavlažovacími kanály i vyprahlé planiny přecházející v písečné duny sahající až k vlnám oceánu…to vše za zvuku tklivé i divoké africké hudby. Obrázek zeleného mysu dotváří i pestrobarevně oděné ženy nesoucí na svých ramenou či hlavách koše kypící produkty této podivuhodné země, či stejně barevné rybářské loďky čekající na svou příležitost…zapadající slunce mezi střechami úchvatné koloniální architektury oděné do bujné vegetace. I to jsou Kapverdy.

Kapverdy - Kapverdské ostrovy - dovolená a zájezdy

Cenové rozpětí:
Délka pobytu:

Omlouváme se, ale pro vaše požadavky nebyly nalezeny žádné zájezdy.

Kapverdy - Kapverdské ostrovy aktivní dovolená a zájezdy 2023