Kambodža, SAE, Thajsko - Pohodová Kambodža se zastávkou v Dubaji a Bangkoku

Náročnost 1 letecky bus hotel snidane Novinka


Úvod:

Kambodža, SAE, Thajsko - Pohodová Kambodža se zastávkou v Dubaji a BangkokuHlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

  • 1. - 2.den: letecký přesun do DUBAJE (dubajský souq, Dubajské muzeum v budově staré pevnosti), plavba přes zátoku CREEK do čtvrti DEIRA (zlatý souq), výlet k hotelu BURDŽ AL-ARAB a nejvyšší budově světa BURDŽ CHALÍFA, odlet do BANGKOKU.
  • 3. den: krátká prohlídka BANGKOKU (královský palác se sochou Smaragdového Buddhy, chrám Wat Pho s 45 m dlouhou sochou ležícího Buddhy, chrám Wat Arun), plavba po řece CHAO PHRAYA.
  • 4. - 5. den: odjezd do KAMBODŽI do koloniálního města BATTAMBANG, celodenní výlet tuk-tukem po okolí města (možnost svezení na drezínách po „bambusové železnici”, chrám Wat Banan, ochutnávka místního vína, pozorování milionů netopýrů vylétajících večer z jeskyně u Wat Phnom Sampeau), možnost návštěvy cirkusu PHARE PONLEU SELPAK, kde děti z ulice předvádí své akrobatické umění.
  • 6. - 8. den: v případě dostatečného stavu vody plavba po řece STUNG SANGKER a dále po jezeře TONLÉ SAP přes plovoucí vesnice až do SIEM REAPU, bývalé hlavní město khmerských králů ANGKOR po staletí ztracené v džungli (130 velmi zachovalých paláců a chrámů z 9. - 14. století na ploše téměř 200 km2), nejslavnější chrám ANGKOR WAT, kamenné reliéfy tváří v chrámu BAYON, fotogenický chrám TA PROHM prorostlý džunglí, kamenné vodní nádrže a spousty dalších úchvatných staveb.
  • 9. - 11. den: odpočinek na překrásných plážích u města SIHANOUKVILLE (koupání, relaxace, možnost plavby na mořských kajacích nebo plachetnicích k blízkým ostrovům či celodenního lodního výletu se šnorchlováním, skvělé jídlo, pro zájemce bohatý noční život), fakultativně výprava do NP REAM (plavba mezi mangrovníky, delfíni, opice, vodní ptactvo).
  • 12. - 15. den: přesun do kambodžské metropole PHNOM PENH (královský palác, Stříbrná pagoda, chrám Wat Ounalom, Wat Phnom, Národní muzeum, muzeum genocidy Tuol Sleng, tržiště, Killing Fields), návrat do ČR.
  • Cena zahrnuje: letenka Praha-Bangkok a Phnom Penh-Praha vč. let. tax a poplatků cca 20 000 Kč, stopover v Dubaji, místní doprava (minibus, autobus, loď, taxi, tuk-tuk), 8x ubytování v turistickém hotelu, 3x chatky na pláži (vše 2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 1x noční lehátkový autobus, 11x snídaně, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu, vedoucí zájezdu, informační materiály.
  • Cena nezahrnuje: kambodžské vízum 30 USD, odletová taxa z Phnom Penhu 25 USD, vstupné a fakultativní akce a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
  • Příplatky: 1lůžkový pokoj 4 800 Kč.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Ubytováníkombinované
Stravasnídaně
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha hl.m.QrCode image